אתר זה נראה הכי טוב בדפדפן Chrome

מי אני


שלום לכם, שמי דעאל שלו ואני מודה לכם שקפצתם לביקור כאן.

בקיצור גמור, אני איש משפחה, איש חברה וחברים, יזם היי-טק (מנכ"ל ובעלים של STP house) ובדיוק חגגתי ארבעים. אוקיי, זה היה לפני שנה שנתיים מזמן. באופן היסטורי, מעולם לא הייתי פעיל ספורטיבית או אתלטי במיוחד. למעשה, ההיפך הוא הנכון. בשנת 2006 נחשפתי, דרך מקרה, לעולם הכושר הפונקציונאלי, ניסיתי ונכוותי. היום הכושר שלי הוא הטוב ביותר שהייתי בו מעולם. אני נראה ומרגיש כיום טוב יותר מאשר ביום הגיוס שלי לצה"ל (תעשו את החשבון, אבל עברו יותר מ 20 שנה). כאן אתם יכולים למצוא דוגמאות של אימונים מצולמים שעשיתי, כדי לקבל מושג קרוב יותר על מה זה אומר אימוני קרוספיט בגדול, העקרון הוא גוון, עומס, פונקציונאליות ולשמור את זה קצר וכיפי.

עם השנים והכושר פיתחתי תחביב נוסף שהפך למרכזו של הבלוג הזה: תזונה קדמונית (מטבע הלשון שלי). ואני מבבלג גם (או בעיקר) על זה, בעיקר כי זה חשוב לי ושאני יכול לעזור כך לאחרים, וכי גיליתי כי המיתוסים והדעות הקדומות מאפילות על המחקר והאובייקטיביות. אני נוקט בגישת פריימל-פליאו לתזונה שלי. בפשטות ובקצרה זוהי תזונה המבוססת על תזונת חברות לא-מערביות, והמותאמת לכן למנגנוני גוף האדם. אני נמנע מאכילת דגנים וסוכרים ומשמנים תעשייתיים. אני צורך הרבה בשר, דגים, שומנים טובים (כמו חמאה, שמן קוקוס ושמן זית). הנה תקציר מנהלים. מעולם לא הגבלתי קלוריות ולא ספרתי נקודות וכן, אני בריא כמו שור (טפו טפו טפו).
את כל התורה כולה תוכלו למצוא ולקרוא בספר שלי: הסוד הקדמוני בהוצאת כנרת זמורה ביתן דביר (2014), שהפך בזכותכם לרב מכר.
אני גם הקמתי ומתחזק אתר המיועד רק לפליאו, בשם paleo.co.il ואתם יותר ממוזמנים להציץ וללמוד.

בשעות הפנאי אני תולעת ספרים, כותב, מצייר ומטייל כמה שאפשר, ובכלל, מנסה לחיות בהילוך הכי גבוה את החיים הכי רגועים שאפשר. אני גם מעביר הרצאות בנושא ואולי תרצו לשמוע עוד.

אני תמיד שמח לקבל מיילים מקוראים, שאלות, מחשבות או תהיות, סיפורי הצלחה או כשלונות (אך לשמחתי, כאלה מעולם לא הגיעו). כתבו ל: dael@kadmoni.com 

By מר קדמוני with