אתר זה נראה הכי טוב בדפדפן Chrome

הזמינו אותי להרצאה


"ההרצאה הייתה מעולה וכך גם הפידבק מכל המשתתפים. מאד נהניתי מהתוכן ומהסגנון שלך שנתן צבע נפלא ".  (זיו שמואלי, מהנדס בכיר, אינטל).

"הרצאה מרתקת... אני אישית לקחתי הרבה ... אשמח לנסות זאת" (ברוך כהן, מלאנוקס)

"יצאתי מהרצאה ללא מילים... גרמת לי להרהר על הוודאות של כל מה שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים" (מקסים קולשוב, מהנדס חשמל)רוצים לשמוע יותר? בשמחה!
כולנו רוצים לחיות טוב ונהדר: לבלות, לצחוק, לאכול טעים ולחיות עד מאה ועשרים. לצערנו, זה לא תמיד עובד. האם יתכן שכל מה שאנו יודעים על תזונה, השמנה ו"מזון בריא" מקורו במיתוסים ובאגדות ולא במחקר או בעובדות? כיצד אנו יכולים להיות חיוניים יותר, בריאים יותר ובעיקר, מאושרים יותר. מהו הסוד הקדמוני שיביא אותנו לפסגות חדשות? וכיצד עולם העסקים יכול לצאת נשכר מכך? בין הרצאותי המבוקשות:

חכמה קדמונית: מה לימד איש המערות את המנכ"ל?
עולם העסקים התחרותי והמתחדש-תמיד נראה כניגוד המושלם לתפיסות העולם, התזונה ואורח החיים של שוכני המערות. בהרצאה מרתקת ופוקחת עיניים מדגים לנו דעאל כיצד לשאול את השאלות הנכונות גם במקומות בהם ה"עובדות" נראות מוצקות וחד משמעיות; כיצד יכול כל אחד מאיתנו "להזיז את העולם"  ומה ניתן להרוויח מכך כפרטים וכארגונים. הרצאה מלאה עניין, השראה, הומור וכלים מעשיים ליצירת שינוי.

תזונה קדמונית וצמיחה אישית
בהרצאתו לוקח אותנו דעאל למסע מרתק אל העבר כדי להמשיך ממנו לעתיד בריא ומלא עוצמה. דרך סיפורים אישיים, הומור ושפע של מקורות מדעיים עדכניים, מציג לנו דעאל מה מלמדות האנתרופולוגיה והארכיאולוגיה על מה שנכון וראוי לבני האדם. כיצד טעות קטנה בהיסטוריה הפוליטית הפכה את העולם על ראשו והובילה את המערב כולו לחיים של עודף משקל ותחלואה מוגברת. כיצד ניתן לשבור את מעגל הקסמים ולצאת לדרך מתגמלת וחדשה, טעימה ובריאה. דעאל מאתגר את הנחות היסוד של המשתתפים, ומעביר חוויה מלמדת, מעשירה ובלתי נשכחת.

עבורי הרצאות הם הזדמנות לחלוק מחוויותי כמנהל וכשוחר בריאות ומהידע והנסיון העצום שצברתי בתחום כדי לסייע לאנשים לבחון הנחות יסוד ולצאת לדרך חדשה, בריאה ומאושרת יותר. העמידה מול קהל היא מקור אנרגיה עבורי, מקור להתחדשות ועשייה ואני עושה זאת במקביל לחיי המקצועיים, כחלק מתפיסת עולם ורצון לשתף במידע, בניסיון ובהצלחות.


ניתן לקרוא עוד על דעאל מהעתונות הכתובה והאלקטרונית כאן: http://hasod.kadmoni.com

כדי להזמין הרצאה שלחו לי מייל.
לכתיבת משוב על הרצאה שלי שהשתתפתם בה, לחצו כאן.

By מר קדמוני with 1 comment

1 הערות קוראים:

תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

הוסף רשומת תגובה