אתר זה נראה הכי טוב בדפדפן Chrome

דחיקות ודאחקות


דחיקה (Clean and Jerk): נעשה 1-1-1-1-1-1-1
היינו, שבע חזרות במשקלים עולים עד למקסימום. הקפידו על הטכניקה. פרסמו תוצאות בהערות ובתוצאות האמת.פותחים היום שבוע חדש. השבוע אין מסיבות ואין אירועים מתוכננים. חוזרים לשגרת אימונים שפורים קצת שיבש. אמש, מוצ"ש, בצעתי באיחור אופנתי של שבוע את ניקול. ב-20 דקות הספקתי שישה סיבובים של 400 מטר ריצה, ועוד מתח בכל סיבוב: 15-11-10-10-8-8, סה"כ 62 עליות מתח בששת הסיבובים. פעם ראשונה שלי עם ניקול, והיה אימון לא רע, למרות שבריצה טובה יותר הייתי יכול 7 סיבובים. טוב, יש יעד לפעם הבאה.
הערה: ביום שישי פתחנו את עונת הרחצה בחוף הבונים הקסום. היתה בריזה מעולה וים צלול כבדולח. קיץ. מומלץ.
והערה 2: לחצו עם התמונה לבדיקה מרושעת על יכולתכם לנצח בקרב מקסימום ילדים בני חמש...
Share/Bookmark

By מר קדמוני with 4 comments

4 הערות קוראים:

דעאל, סחטיין על ניקול!

כן.. עוד מעט קיץ. אני כבר מת להתחיל לשלב אימוני שחייה בתפריט הקרוספיט היומי שלי.

אבל איך זה, דאעל, רק 15 אנשים? אני קטן ממך וללא ניסיון באמנויות לחימה ובכול זאת מוריד 21 צוציקים יחד ;)
אולי אתה מוסרי מידי?

היום C&J 1*7. אני לא אוהב את ההנפות. הן רק מזכירות לי את החוסר בציוד (פלטפורמה, במפר פלייטס, מוט אולימפי וכד'..) ואת הטכניקה העקומה שלי... בכול מקרה בצעתי את האימון.
הגעתי עד ל-55 ק"ג אותם ניסיתי להרים בסקוואט קלין אמיתי אבל בסוף יצא לי האנג פאוור קלין (!) וג'רק קטן (כן, אפילו לא ספליט ג'רק) כדי להרים מעל הראש.
ככול הנראה עם טכניקה טובה וציוד מתאים אני בהחלט עובר את ה-70 ק"ג. עד שיהיה לי אחד מהם נסתפק בזה.

אגב, היום המשכתי לעבוד על הפרוג סטנד והצלחתי להגיע אל 60 השניות הנכספות. עכשיו נעבור לשלב הבא, טאק פלאנצ' שלמעשה קשה הרבה יותר (הצלחתי בקושי 3 שניות).


לילה טוב!

ההנפות האולמפיות גדולות עלי. עשיתי חימום ארוך שכלל הרבה תרגילית וחזרות. אחרי זה עשיתי את החימום להנפות אולימפיות (Burgenr warmup). ואז עבדתי על טכניקה של קפיצות כפולות. לא אימון איטנטסיבי אבל בעל ערך.

תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.

כולכם ילדים טובים, אם חיי תלויים בזה אני מכסח לא פחות מ 27 ילדים.
בכל מקרה, אני המשכתי לעובד על ה bear. אני הופך אותו לפק"ל המשקולות שלי בזמן הקרוב. הפעם במקום 5 *7 הלכתי על 5*5 במשקל קבוע של 40 קילו, כמו תמיד פק"ל מצויין שמצביע על הנקודות החלשות בטכניקה.

הוסף רשומת תגובה